Spać jak niemowlę – w otulaczu

Wyprawka dla niemowląt nie może obyć się bez ochraniacza na łóżeczko. Amortyzacja szczebelków kołyski zapewni maluszkom bezpieczny sen bez ryzyka przypadkowych uderzeń. Ochraniacze zabezpieczą przed urazami nawet najbardziej ruchliwe maluszki. Tworzone są z najwyższej jakości materiałów – miłego w dotyku weluru bawełnianego, wafelka, bawełny. Aby zapewnić komfort wymagającej skórze dziecka, tkaniny posiadają certyfikaty jakości Oeko-Tex Standard 100 lub TUV, a wypełnienie wykonane jest z antyalergicznych materiałów.  

Warkocze do łóżeczka

Ręcznie plecione warkocze do łóżeczka są przedmiotem pożądania przyszłych mam. Kompletując wyprawkę, warto poszukać produktów najlepszej jakości. Kto zapewni lepsze tekstylia dla maluszka niż pracownia krawiecka? Niezwykle popularne plecionki są tworzone tam od podstaw. Ręczne wykonanie umożliwia doskonałe dopasowanie do różnych wielkości łóżeczek dziecięcych. Najpewniejszym produktem dla Waszego Dziecka będą ochraniacze wykonywane w manufakturach. Warkocze są także doskonałymi ochraniaczami na szczebelki.

Poduszki przytulanki

Otulacze do łóżeczka muszą być estetyczne. Mogą stać się ozdobą i decydować o charakterze wnętrza. Super, gdyby stały się również towarzyszem zabaw, kiedy dziecko podrośnie. Największą szansę na to ma ochraniacz do łóżeczka w kształcie zwierzątek. Kto zapewni lepsze sny niż bajkowy, latający konik i jednorożec? A może znajdziecie uśmiechniętego smokozaura, który przypilnuje snu Waszego maluszka niczym krakowski smok Wawelu? A może spotkacie warującego przy łóżeczku jamnika?

Od niemowlaka do przedszkolaka

Graficzne osłonki na łóżeczko, mają szanse zagościć w Waszym domu na dłużej i towarzyszyć Wam długie lata. Przed zakupem warto przeanalizować, do czego je dobrać, aby wnętrze prezentowało się spójnie. Koniecznie weź pod uwagę inne tekstylia w pomieszczeniu malucha:

  • poduszki i poduchy
  • girlandy
  • pościel
  • baldachim
  • matę podłogową/dywanik
  • zasłonki

Zastosowanie korespondujących ze sobą materiałów, kolorystki, motywów sprawi, że we wnętrzu będziesz czuć się komfortowo. Pamiętaj, że ochraniacza możesz używać również w sypialni, jako poduszkę oddzielająca od ściany lub na podłodze w czasie zabawy.

Kiedy kupić ochraniacz na szczebelki?

O zakupie możesz pomyśleć już w ciąży. Ochraniacze walce posłużą również Tobie, odciążając Twój kręgosłup w czasie snu. Możesz użyć otulacza, aby zabezpieczyć się przed zmianą pozycji w czasie snu, układając go wzdłuż ciała. Aby dać ukojenie lędźwiom, wykorzystaj go, opierając na nim górne kolano w czasie snu na boku. 

Wybierz dobry sen maluszka

Otulacze do łóżeczka nie muszą być nudne. Pieski jamniki, latające bajkowe latające konie są wspaniałym, pobudzającym wyobraźnię akcentem pokoju dziecięcego. A może wolisz przytulny warkocze do łóżeczka? Każdy z ochraniaczy zabezpieczy sen maluszka, a to przecież najważniejsze. Wszystkie produkty, które gwarantują maluszkowi bezpieczny sen, znajdziesz w pracowni krawieckiej Sen Love – Fabryka Przytulności.

Produkty tego typu są dopasowane do potrzeb i stylu pomieszczenia. Wybierając ochraniacze do łóżeczka, warto postawić na jakość, ponieważ będą one służyć przez długie lata.

Redakcja mamydopogadania.pl