Jak kocha mężczyzna?

Często mówi się o tym, że mężczyźni to wzrokowcy. Zakochują się w kobiecie ponieważ im się podoba. Podobają się im jej włosy, twarz, figura. Każdy wie, że wygląd też ma znaczenie.

Ale jak naprawdę kochają mężczyźni?

Uroda przemija, pojawiają się zmarszczki, fałdki, ale charakter kobiety nadal pozostaje taki sam jak był na pierwszym spotkaniu. To właśnie on łączy ludzi, ich wspólne pasje, zrozumienie siebie nawzajem. Gdy mężczyzna pokocha kobietę, kocha ją bez względu na jej wady, akceptuje ją w całości. Czasami bywa jednak tak, że coś się w związku wypala. Nie zawsze jest wszystko dobrze.

A więc jak kochają mężczyźni?

Powinni nas kochać bez względu na wszystko, bez względu na nasze wady, kompleksy, czasami odmienne zdanie. Powinien kochać nas chociaż czasami popełniamy drobne błędy.
Niektórzy mężczyźni kochają kobietę romantycznie a inni znów racjonalnie. Wiele osób myśli że facet kocha kobietę głównie w aspekcie erotycznej. Jeśli kobieta się mu podoba to zakochuje się w niej na zabój a później dopiero w jej charakterze. Mężczyzna może kochać kobietę w sposób tak mocny, że aż zaborczy. Faceci czują, że kobieta należy do nich i powinna być tylko i wyłącznie z nim. Taki związek często robi się problematyczny, a wręcz traumatyczny dla późniejszych wydarzeń. Większość mężczyzn analizuje związek z kobietą pod względem przyszłości. Myśli jaką będzie mamą, jaką będzie żoną. Czy jest opiekuńcza, zaradna. Czy raczej oschła, marudna. Mężczyźni potrzebują silnych emocji, które ma wywoływać w nich kobieta. Chcą czuć się kochani i dawać miłość. Chcą aby kobieta, którą darzą uczuciem czuła się przy nim bezpiecznie w każdej sytuacji i aby znalazła w nim oparcie.

Mniej uczuć

Mężczyźni kochają mocno ale też jednocześnie słabo, nie pokazują swoich uczuć tak jak kobieta, nie mówią o nich, nie są zbytnio uczuciowi. Ale jeśli facet, pokazuje miłość kobiecie na każdym kroku możemy być pewni, że jego uczucia są prawdziwe.
Chociaż kochanie to temat z indywidualnym zdaniem każdego człowieka, i każdy inaczej myśli jeśli słyszy słowo „kocham” to wiadomo od zawsze, że to kobiety są najbardziej uczuciowe w związkach – chociaż też nie zawsze.
Czasami trafia się facet, który jak raz się zakocha to kocha na całe życie i nie przestaje pomimo przeszkód.
Mężczyźni kochają kobiety, kochają je na różne sposoby. Pod względem erotycznym, romantycznym i racjonalnym. Mężczyźni dużo twardziej stąpają po ziemi, nie są istotami, które będą z pierwszą lepszą dziewczyną, która się natrafi, a już na pewno nie chcą z taką planować wspólnej przyszłości.

Redakcja mamydopogadania.pl