Strona główna
Kobieta
Tutaj jesteś

Co faceci lubią w kobietach?

26 listopada 2019


Szczupła talia, duży biust i obfite biodra? Cóż, wiele wskazuje na to, że to raczej mit. Oczywiście – uroda przyciąga wzrok i potrafi oszołomić, jednakże mężczyzna, który chce znaleźć partnerkę na stałe, będzie szukał czegoś innego.

Co faceci lubią w kobietach?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, ponieważ w zasadzie co osoba, to upodobania. Istnieje jednak kilka uniwersalnych cech, które najczęściej powtarzają się w odpowiedziach panów. Na pierwszym miejscu zdaje się być uśmiech i pozytywne podejście do życia. Zaskakujące? Nie bardzo! Nie od dzisiaj wiadomo, że ciągły uśmiech, pogoda ducha i radość z życia są bardzo pozytywnymi cechami. Z takimi ludźmi łatwiej się żyje. I lepiej się bawi. Dlatego u stałych partnerek tego właśnie się poszukuje.

Drugą cechą jest pewność siebie, ale rozumiana jako lubienie siebie i swojego wyglądu. Faceci nie lubią kobiet, którym kompleksy przesłaniają to, co jest w życiu najważniejsze. Jeśli spinasz się z powodu twoich fałdek na brzuchu, krzywego kolana, większych ud czy nierównego nosa, to natychmiast przestań. Dla mężczyzny, który chce z tobą być to nie istnieje, a twoje wyimaginowane kompleksy tylko go odstręczają. Mężczyźni lubią kobiety, które lubią swoje ciało i kochają siebie. Spróbuj na siebie popatrzeć jego oczami – dla niego jesteś piękna. Dla siebie też taka bądź.

Inteligencja i spryt

Bardzo wielu mężczyzn oczekuje od kobiet inteligencji i zaradności. Epoka macho, który musieli sami decydować o wszystkim w domu i samodzielnie utrzymywać rodzinę, już minęła. I chociaż wielu mężczyzn będzie jeszcze hołdowało starym zwyczajom, zdecydowana większość z nich potrzebuje partnerki, z którą razem będą sterować wspólnym życiem i razem poniosą jego trudy. Oczywiście nie chodzi o to, by wyzbyć się kobiecej wrażliwości i ciepła – to także się liczy. Jednakże mężczyźni nie lubią kobiet uwieszających się, ciągle potrzebujących pomocy oraz opieki, narzucających się i oczywiście skupionych wyłącznie na związku.

Dlatego właśnie najbardziej atrakcyjne są dziewczyny interesujące, które mają dużo do powiedzenia na wiele tematów, które mają liczne zainteresowania i rozwijają swoje pasje. Takie, które mają na siebie plan, dbają o swój rozwój osobisty, angażują się w realizowanie swoich założeń i pasji. Dzięki temu, że mają osobne życie poza związkiem, są po prostu ciekawszymi osobami, wydają się bardziej atrakcyjne. No i nigdy nie zabraknie im tematów do rozmowy, a to przecież najważniejsze, kiedy kończy się pierwszy okres uniesień i zaczyna po prostu zwyczajna rzeczywistość.

Pomoc psychologiczna dla dziecka

Redakcja mamydopogadania.pl

Redaktorzy na naszej stronie są ekspertami, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą treści specjalnie dla naszych czytelniczek. Każdy z nich posiada bogate doświadczenie i wiedzę w różnych dziedzinach, co pozwala nam dostarczać wartościowe, rzetelne i inspirujące artykuły. Nasz zespół redakcyjny składa się z profesjonalistów, którzy są nie tylko wykwalifikowanymi dziennikarzami, ale także specjalistami w takich obszarach jak lifestyle.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

osłonki na piersi Babyono
sukienki plus size

Z czym nosić sukienki?

27 stycznia 2021

Jesteś zainteresowany reklamą?