Kobieta zmienną jest

Często się mówi, kobieta zmienną jest i pewnie coś w tym jest przynajmniej odrobina racji. Kobiety bardzo często myślą jedno, mówią co innego. No cóż z tym zrobić, po prostu życie.

Taka natura kobiety

Taka nasza natura, chociaż częstotliwość zmiany zdania przez kobietę jest w porównaniu do mężczyzn częstsza. I z całą pewnością właśnie stąd wzięło się powiedzenie, kobieta zmienną jest. Zadając sobie to pytanie powinniśmy się zastanowić, jakie my jesteśmy czy naprawdę tak jest. Po głębszym zastanowieniu i wnikliwej analizie, chodźby swojego postępowania, można stwierdzić, że to prawda. Wiem nie stawia nas kobiet to w dobrym świetle, ale cóż zrobić takie jesteśmy i tyle. Często zmieniamy zdanie teraz myślimy tak, a za moment już inaczej. Podam najprostszy przykład idziesz z partnerem na imprezę, ubierasz się prawie gotowa stwierdzasz, że źle wyglądasz w tej sukience. I co robisz, zmieniasz ją na kostium ze spodniami. Możemy to podpiąć pod niezdecydowanie, ale to dobre powiedzenie kobieta zmienną jest. Jest to fakt tak oczywisty, że nie ma się nad czym zastanawiać.

Bez dyskusji

Kobieta zmienną jest i o tym fakcie nie ma co za wiele dyskutować. Wstając rano w świetnym chumorze, wracamy z pracy jak burza gradowa. Co się zmieniło, nic szczególnego kobiety tak mają. Byle drobnostka nas złości, jak coś jest nie po naszej myśli. Nawet szklanka pozostawiona przez naszych domowników w pokoju, może doprowadzić nas do furii. Zmieniamy się wtedy z miłej i zabawnej pani domu, w wredną czarownice, której wszystko będzie przeszkadzać. No tak z nami nie ma żartów, bo kobieta zmienną jest. Wybieramy wakacje, uzgadniamy z całą rodziną, że będą to góry i co wykupione wczasy nad morzem, bo tam akurat była świetna oferta. Nawet zmiana torebki, może stanowić nie lada wyzwanie. Chcesz kupić czarną, bo akurat taka ci się podoba i co, wchodząc do sklepu rzuca ci się w oczy przepiękna czerwona torebka. Po wyjściu ze sklepu okazuje się, że kupiłaś sobie czerwoną chodź zamiary były inne. I jest takich przykładów bardzo wiele, przytoczyć można by ich masę na dowód, że kobieta zmienną jest. Z reguły się do tego nie przyznajemy, ale wnikając głębiej w ten temat niestety podpisuje się obiema rękami pod stwierdzeniem, że kobieta zmienną jest. Myślę, że tak już się utarło i można z tym żyć bez większego problemu. Raczej nie ma to znaczenia, jakie jesteśmy na pewno kochane. A każda z nas jest inna, ale wszystkie zmienne jak pogoda w górach. Już dawno trzeba było przywyknąć, że kobieta zmienną jest. I zapewne nic tego nie zmieni.

Redakcja mamydopogadania.pl