Dlaczego warto kupić osłonki na piersi Babyono?

Pojawienie się dziecka na świecie jest jednym z najdłużej wyczekiwanych momentów w życiu wielu kobiet. Niesie za sobą wiele radości, ale również wyzwań. Jednym z nich jest karmienie piersią. Z myślą o wygodzie świeżo upieczonych mam, marka Babyono zaprojektowała specjalne osłonki na piersi, których zadaniem jest ochrona popękanych brodawek sutkowych przed otarciami i podrażnieniami.

Miękkie, wygodne i tolerowane przez najmłodszych

Osłonki na piersi Babyono zostały wykonane z miękkiego i elastycznego silikonu, który z jednej strony zabezpiecza obolałe, a niekiedy nawet poranione już brodawki sutkowe, z drugiej natomiast nie zmienia smaku i zapachu mleka. Dlatego tak wiele noworodków i niemowląt dość chętnie z nich korzysta, zwiększając komfort karmienia u świeżo upieczonej mamy. Osłonki na piersi posiadają anatomiczny kształt, który idealnie dostosowuje się do matczynej piersi, zapewniając maluszkowi poczucie naturalności. Są wyposażone w niewielkie otwory, przez które smyk czuje zapach i smak mleka oraz ułatwiają cyrkulację powietrza. Odpowiedni kształt osłonek na piersi Babyono stymuluje wypływ pokarmu, a także dodatkowo wymusza na dziecku otwarcie buzi, co w dalszej konsekwencji sprzyja nauce prawidłowego chwytania brodawki. To jednak nie koniec zalet. Te specjalne nakładki na piersi mogą być używane nie tylko podczas karmienia piersią, ale również przy odciąganiu mleka. Są zatem nie tylko szalenie wygodne, ale również uniwersalne.

Wskazania do stosowania nakładek na piersi Babyono

Zwyczajowo, osłonki na brodawki rekomendowane są kobietom z płaskimi i wklęsłymi sutkami oraz przy bolesnym karmieniu. Jednak nie są to jedyne wskazania. Po silikonowe nakładki mogą sięgnąć również mamy wcześniaków i te, którym karmienie naturalne sprawia trudność. Stosowanie osłonek Babyono można także rozważyć w sytuacji przechodzenia z butelki na pierś, przy nadprodukcji pokarmu oraz w bolesności brodawek, przy założeniu, że inne metody pomocy nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. 

Silikonowe osłonki – w trosce o komfort wszystkich karmiących mam

Nie ma znaczenia, czy jest to efekt budowy anatomicznej piersi, czy poranionych brodawek – nakładki na sutki Babyono stanowią nieocenioną pomoc na laktacyjnej drodze. Zostały tak zaprojektowane i wykonane, aby przynieść jak najwyższy komfort użytkowania, zarówno świeżo upieczonej mamie, jak i głodnemu maluszkowi. Wysokiej jakości silikon, nowoczesna technologia oraz idealne dopasowanie sprawiają, że ten gadżet powinien znaleźć się na wyprawkowej liście każdej kobiety spodziewającej się narodzin dziecka.

Redakcja mamydopogadania.pl