Co kobiety lubią w mężczyznach?

Każdy mężczyzna zastanawia się co najbardziej pociąga w nich kobiety.
Ciężko określić to jednoznacznie ponieważ każda kobieta patrzy na zupełnie inne rzeczy w facecie. Jedna kobieta lubi brodę a druga na przykład tylko delikatny zarost. Jedną pociągają niebieskie duże oczy, a drugą czarne bądź brązowe.

A więc co kobiety lubią w facetach najczęściej?

Myślę, że każda dziewczyna/kobieta chce się czuć bezpiecznie i pewnie przy swoim mężczyźnie. Chce czuć jego opiekę i możliwość pójścia za nią w ogień. Chce wiedzieć, że ma jego wsparcie i pomoc w każdej sytuacji.
Wiele kobiet pragnie wysokiego, przystojnego, z bujną czupryną mężczyzny.
Każda kobieta ma jakby swój typ idealnego faceta dla siebie.
Kobiety lubią jeśli facet potrafi ich wysłuchać, doradzić i zrozumieć.
Kobiety lubią rozmawiać i traktują swojego partnera również jako przyjaciela. Rozmowa dla kobiet jest bardzo ważna, inteligencja i chęć pomocy jej jest wielkim atutem dla mężczyzny.
Kobiety lubią odpowiedzialnych facetów, oczywiście zadbanych, którzy również zadbają o nią.
Poczucie humoru jest również dużym atutem, kobiety lubią gdy facet potrafi je rozśmieszyć i nie jest nudnym typem.
Najważniejsze w związku jest aby rozumieć siebie nawzajem i aby mieć te same potrzeby oraz wspólne plany.

Bezpieczeństwo w związku

Kobiety widząc odpowiedzialnego i dojrzałego faceta czują się bezpieczniej pod każdym względem. One rzadko szukają przelotnego romansu, flirtu ale mężczyzny na całe ich życie – czegoś po prostu poważniejszego niż jedna noc.
Kobiety są emocjonalne, romantyczne i uczuciowe. Dlatego też szukają kogoś kto odwzajemni ich uczucia. Nie lubią facetów, którzy są aroganccy i przesadnie chwalą się swoimi osiągnięciami, a wręcz jak się popisują.
Nie lubią też braku umiaru jeśli chodzi o alkohol i różnego typu inne używki.
Dla kobiet ważny jest też zapach mężczyzny, ich feromony wpływają na kobietę lepiej, niż niektóre perfumy.
Kobiety, które są z natury dominujące szukają chłopaka, którego mogą sobie ułożyć na swój sposób, wtedy to dla nich liczy się uczuciowość i jego słabości.
Jeśli podobasz się kobiecie na pewno nie znikniesz w jej oczach jeśli powiesz coś o swoich słabościach, lękach a nawet wadach – na pewno wtedy zyskasz u niej swoją wrażliwością ale nie może być ona zbyt przesadna.
Kobiety zwracają dużą uwagę na wygląd, czy jest zadbany, czy ma wyprasowaną koszulę czy ładnie pachnie. Wygląd wizualny jest dla nich ważny jednak jeśli nie przekonasz jej do siebie rozmową to jesteś na przegranej pozycji niestety. więc wygląd i ciekawa rozmowa na pewno zapewnią Ci jej przychylność. Pamiętaj, że kobiety nie lubią nachalności w stronę ich osoby.

Redakcja mamydopogadania.pl